O mnie

“ JESTEM DO DYSPOZYCJI MOICH MANDANTÓW ”

Doświadczenie zawodowe

Justyna Baziak

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz podyplomowego studium Prawa Unii Europejskiej UJ. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szeregu szkoleń z tematyki prawnej. Ukończyłam aplikację sądową w Sądzie Okręgowym w Krakowie. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy radcy prawnego oraz w sądownictwie. Mam za sobą ponad tysiąc rozpraw.
Specjalizuje się w: prawie rodzinnym, a w tym zwłaszcza w rozwodowym oraz w sprawach o przysposobienie; w prawie konsumenckim (w tym obsługa roszczeń wynikających z kredytów frankowych, polisolokat) i odszkodowawczym, a także w sprawach związanych z podziałem majątku, działem spadku, zasiedzeniem i rozgraniczeniem nieruchomości.
Mam też doświadczenie w sprawach zwiazanych z dotacjami unijnymi.
Prywatnie pasjonuję się podróżami, wycieczkami rowerowymi, jogą i narciarstwem biegowym.

heading icon

ROZMOWA ZAPOZNAWCZA

Przykładam starań, by każdy mój Klient po pierwszym spotkaniu miał pełną wiedzę o wszystkich zasadach naszej współpracy i poznał spodziewane koszty. Spotkanie trwa zazwyczaj 30 minut. Jest całkowicie bezpłatne. Omówimy wszelkie aspekty, by bieg sprawy nie dostarczył Ci niespodzianek.